Ei tallennettuja työtehtäviä.

Tuotanto & tuotantoketju

Automatizálási technikus

Hae työpaikkaa
Sopron, Hungary Tuotanto Kokoaikainen
Tutki sijaintia

Työpaikan kuvaus

Työpaikan tunnus: REF18783I

Julkaisupäivämäärä: 18/09/2024

Company description

Értékvezérelt vállalat vagyunk ahol szenvedélyünk, hogy szebb hétköznapokat teremtsünk az emberek többsége számára.

Az IKEA Industry, amely az Inter IKEA csoport szerves része, a világ legnagyobb faipari bútorgyártó vállalata. Minden évben több, mint 100 millió darab bútor készít az IKEA ügyfelei számára. Az IKEA Industry 29 termelési egységgel rendelkezik 9 országban, és közel 208 000 munkatársat foglalkoztat.

Soproni egységünk a fából készült konyhafrontok fő szállítója, amely világszerte megtalálható az IKEA áruházakban. A kiváló minőségű keményfa és furnérozott alkatrészek specialistájaként az üzem nem csak konyhai elemeket, hanem különböző tároló rendszereket, valamint étkező- és nappali asztalokat is fejleszt és gyárt. Több, mint 600 munkatársat foglalkoztat a telephelyen elhelyezkedő két üzemében.

Job description
  • Termelőgépek és berendezések karbantartásának támogatása
  • Felmerülő napi automatizálási hibák feltárása és elhárítása
  • A karbantartó kollégák szakmai támogatása
  • Automatizálási feladatok támogatása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása, végrehajtásban történő részvétel
  • Diagnosztikai mérések elvégzése
  • Biztonsági mentések készítése (PC; PLC; HMI; Drive)

Qualification
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • PLC vezérlések és hajtásszabályzók ismerete
  • Ipari buszrendszerek ismerete
  • Szervo és frekvenciaváltós hajtások és vezérlők ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló analizáló készség, elemző gondolkodásmód
  • Nagyfokú megbízhatóság, szabálykövetés

Előny:

  • Robot üzemeltetésben szerzett tapasztalat (ABB)
  • Codesys környezetben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

More Information

Ezeket tudjuk nyújtani neked, hogy jól érezd magad:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör egy biztos hátterű multinacionális cégnél
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Utazási támogatás a kényelmes munkába járáshoz
  • Nálunk a biztonság az első – csoportos balesetbiztosítás minden munkatársunknak
  • Olyan csapat, akik befogadnak, készségesen betanítanak
  • Vezetődtől visszajelzés, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
  • Odafigyelés az egészségedre, amit gyümölcsnappal és éves egészségügyi kontrollal támogatunk
  • Pénzjutalom az ötleteidért és a lojalitásodért