Ei tallennettuja työtehtäviä.

Tuotanto & tuotantoketju

Gépkezelő

Hae työpaikkaa
Sopron, Hungary Tuotanto Kokoaikainen
Tutki sijaintia

Työpaikan kuvaus

Työpaikan tunnus: REF5738Z

Julkaisupäivämäärä: 21/05/2024

Company description

Értékvezérelt vállalat vagyunk ahol szenvedélyünk, hogy tökéletes otthont teremtsünk az emberek többsége számára.

Az IKEA Industry, amely az Inter IKEA csoport szerves része, a világ legnagyobb faipari bútorgyártó vállalata. Minden évben több, mint 100 millió darab bútor készít az IKEA ügyfelei számára. Az IKEA Industry 31 termelési egységgel rendelkezik 9 országban, és közel 208 000 munkatársat foglalkoztat.

Soproni egységünk a fából készült konyhafrontok fő szállítója, amely világszerte megtalálható az IKEA áruházakban. A kiváló minőségű keményfa és furnérozott alkatrészek specialistájaként az üzem nem csak konyhai elemeket, hanem különböző tároló rendszereket, valamint étkező- és nappali asztalokat is fejleszt és gyárt. Több, mint 600 munkatársat foglalkoztat a telephelyen elhelyezkedő két üzemében.

Job description

Faipari megmunkáló gépek műszaki paramétereinek beállítása a gyártási igényeknek megfelelően.

Gépek takarítása átállás előtt.

A gyártási folyamat során a gépbeállítóval folyamatos egyeztetés/kapcsolattartás.

Qualification

Középfokú végzettség

Ipari gépek kezelésében szerzett tapasztalat

Rugalmasság, precizitás, csapatszellem

More Information

Ezeket tudjuk nyújtani neked, hogy jól érezd magad:

- versenyképes alapbér mellé, mozgóbér, utazási támogatás, étkezési hozzájárulás

- Olyan csapatot akik befogadnak és készségesen betanítanak

- Vezetődtől visszajelzést, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még

- odafigyelést az egészségedre, amit gyümölcsnappal támogatunk

- pénzjutalmat  ötleteidért, illetve év végén a hűségedért