Ingen stillinger er lagret.

Produksjon og Supply Chain

Pracownik produkcji drzewnej

Søk på jobb
Stepnica, Poland Produksjon Heltid
Utforsk stedet

Stillingsbeskrivelse

Jobb-ID: REF18454C

Dato lagt ut: 11/07/2024

Company description

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie.   W Stepnicy od ponad 25 lat wytwarzamy meble z litego drewna sosnowego. To u nas powstają produkty wchodzące w skład rodziny IVAR.

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Zwracamy uwagę na warunki jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań.

Job description

Główne zadania na tym stanowisku:

  • podawanie i odbieranie materiału
  • naprawianie płyty
  • okuwanie (skręcanie) elementów
  • pakowanie elementów
  • prace porządkowe

Qualification

O Tobie:

  • jeśli jesteś osobą dla której bezpieczeństwo pracy jest najważniejsze
  • masz entuzjastyczne nastawienie do pracy w zespole i potrafisz pracować samodzielnie
  • chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie pracy zmianowej

More Information

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne benefity pracownicze oraz przyjazną atmosferę pracy

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Stepnicy, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf

Søk på jobb