Ingen stillinger er lagret.

Design, utvikling og kommunikasjon

Specjalista/Specjalistka ds. Komunikacji Wizualnej (pełny etat lub 3/4 etatu), IKEA Retail, Poznań

Søk på jobb
Poznan, Poland Interiørdesign og visuell markedsføring Deltid
Utforsk stedet

Stillingsbeskrivelse

Jobb-ID: 240789

Dato lagt ut: 14/08/2024

Widzisz siebie w pracy związanej z komunikacją graficzną? Świetnie się składa! Do naszego zespołu w dziale Komunikacji Wizualnej i Projektowania Wnętrz szukamy osób, które chcą rozwijać swoje odkryte i nieodkryte talenty, mają duże poczucie estetyki i lubią, kiedy dużo się dzieje. Tutaj, w sklepie w Poznaniu, jest miejsce dla Ciebie!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:
• planowanie i tworzenie projektów komunikacji wizualnej przy użyciu dedykowanych programów,
• samodzielna realizacja projektów (centralnych i lokalnych) na terenie sklepu,
• tworzenie materiałów komunikacji wizualnej (obsługa plotera),
• samodzielny montaż elementów komunikacji wizualnej.
O TOBIE:
• masz wiedzę z obszaru komunikacji graficznej,
• masz wykształcenie kierunkowe w obszarze grafiki, grafiki komputerowej, communication design lub wzornictwa – mile widziane,
• znasz programy graficzne (Adobe InDesign, Illustrator, PhotoShop) i dobrze się w nich poruszasz,
• potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
• jesteś osobą pełną pasji i energii do działania,
• dobrze czujesz się w pracy w zespole,
• jesteś asertywny/a w stopniu umożliwiającym skuteczne negocjacje z wewnętrznymi interesariuszami,
• znasz język polski na poziomie zaawansowanym,
• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,
• jesteś gotowy/a pracować w wymiarze pełnego etatu lub 3/4 etatu.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:
• umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,
• restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,
• 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
• rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
• kartę Multisport,
• dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,
• punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
• darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
• przelew, kartę upominkową IKEA lub kartę przedpłaconą na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, urodzenia/przysposobienia/przyjęcia na wychowanie dziecka Pracownika,
• 26 (zamiast ustawowych 20) dni urlopu na start dla wszystkich, po podpisaniu umowy na czas nieokreślony,
• dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
• premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
• prywatny plan emerytalny (PPE),
• ubezpieczenie na życie (NNW),
• kredyt 0% na zakupy w IKEA,
• Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)
grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Czujesz, że to praca dla Ciebie?
Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj do 18.09.2024 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

Søk på jobb