Ei tallennettuja työtehtäviä.

Teknologia & innovaatiot

Termeléstámogató mérnök

Hae työpaikkaa
Sopron, Hungary Suunnittelu & teknologia Kokoaikainen
Tutki sijaintia

Työpaikan kuvaus

Työpaikan tunnus: REF18632B

Julkaisupäivämäärä: 05/07/2024

Company description

Értékvezérelt vállalat vagyunk ahol szenvedélyünk, hogy szebb hétköznapokat teremtsünk az emberek többsége számára.

Az IKEA Industry, amely az Inter IKEA csoport szerves része, a világ legnagyobb faipari bútorgyártó vállalata. Minden évben több, mint 100 millió darab bútor készít az IKEA ügyfelei számára. Az IKEA Industry 29 termelési egységgel rendelkezik 9 országban, és közel 208 000 munkatársat foglalkoztat.

Soproni egységünk a fából készült konyhafrontok fő szállítója, amely világszerte megtalálható az IKEA áruházakban. A kiváló minőségű keményfa és furnérozott alkatrészek specialistájaként az üzem nem csak konyhai elemeket, hanem különböző tároló rendszereket, valamint étkező- és nappali asztalokat is fejleszt és gyárt. Több, mint 600 munkatársat foglalkoztat a telephelyen elhelyezkedő két üzemében.

Job description
  • Termelési folyamatok támogatása, fejlesztése, optimalizálása
  • Mintagyártások egyeztetése, koordinálása a vevői igények és a gyártási lehetőségek figyelembevételével
  • Minta – és tesztgyártások személyes támogatása és a kapcsolódó dokumentációk kezelése (teszt kiírás, anyaggazdálkodás)
  • Lean Management rendszer működtetésében való aktív közreműködés
  • Probléma megoldó teamekben való részvétel

Qualification
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ipari területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás
  • Kreativitás, elszántság, precizitás, műszaki szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Faipari mérnök végzettség (BSC/MA)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Új termék bevezetési, folyamatmérnöki tapasztalat

More Information

Ezeket tudjuk nyújtani neked, hogy jól érezd magad:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör egy biztos hátterű multinacionális cégnél
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Utazási támogatás a kényelmes munkába járáshoz
  • Nálunk a biztonság az első – csoportos balesetbiztosítás minden munkatársunknak
  • Olyan csapat, akik befogadnak, készségesen betanítanak
  • Vezetődtől visszajelzés, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
  • Odafigyelés az egészségedre, amit gyümölcsnappal és éves egészségügyi kontrollal támogatunk
  • Pénzjutalom az ötleteidért és a lojalitásodért