Ei tallennettuja työtehtäviä.

Tuotanto & tuotantoketju

Skladník*ice IKEA-výdejní sklad Horní Počernice

Hae työpaikkaa
Praha 9-Cerný Most, Czech Republic Logistiikka & toimitusketju Kokoaikainen
Tutki sijaintia

Työpaikan kuvaus

Työpaikan tunnus: 247695

Julkaisupäivämäärä: 03/09/2024

Proč právě ty?

• Máš zodpovědný přístup k práci a je na tebe spolehnutí.
• Máš řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík a zkušenosti s prací ve skladu (výhodou).
• Týmová práce tě těší.

Jak bude vypadat tvůj den

• Vykládka kamionu, manipulace se zbožím (zaskladňování, vyskladňování) ve skladu.
• Obsluha interního skladového systému, práce se čtečkou.
• Spolupráce s ostatními odděleními.
• Inventura skladových zásob

CO TI NAVÍC NABÍZÍME

• Pracujeme podle rozpisu, na kterém se můžeš podílet a směny vždy znáš minimálně měsíc dopředu.
• Smlouvu na dobu neurčitou.
• Příplatky za víkendy 50 %, státní svátky 100 % a 20 % příplatek za práci po 20:00.
• 10 000 Kč ročně ke mzdě jako příspěvek např. na dopravu nebo formou Flexi Passů.
• Denně dovoz jídla za zvýhodněnou cenu. Káva, čaj a nealko po celý den zdarma.
• Zaměstnanecká sleva na výrobky IKEA.
• Dobrá dostupnost MHD.
• Možnost dalšího rozvoje.