Inga jobb har blivit sparade ännu.

Möta och förstå kunder

Mārketinga projektu vadītājs/-a (uz noteiktu laiku līdz 2 gadiem)

Ulbroka, Latvia Marknadsföring & Kommunikation
Utforska område

Jobbeskrivning

Jobb-id: 5089185

Datum inlagd: 16/10/2024

Izjūti aizraujošu darba ikdienu kopā ar mumsAmats: Mārketinga projektu vadītājs/-a (uz noteiktu laiku līdz 2 gadiem)Vieta: Rīga

Tu esi IKEA balss. It visur, kur IKEA kādu uzrunā. Vārdos. Attēlos. Varbūt arī virtuālajā pasaulē un vēl daudz kur citur. Tavs uzdevums ir attīstīt zīmolu un iedvesmot cilvēkus saskatīt vērtību visā, ko mēs piedāvājam. Arī pastāvīgi informējot kolēģus, tu atbalstīsi viņu iesaisti un savstarpējo saziņu mainīgajā uzņēmējdarbības vidē.

Kādi būs tavi pienākumi
  • Izstrādāt mārketinga komunikācijas aktivitātes saskaņā ar gada plānu, saskaņā ar globālajām vadlīnijām.
  • Attīstīt IKEA zīmolu Latvijas tirgū, izmantojot dažādas sociālu mediju platformas.
  • Plānot komunikāciju sociālajos medijos, veidot un uzturēt digitālo saturu.
  • Regulāri sazināties ar satura veidotājiem.
  • Analizēt visu digitālo platformu atdevi, sniegt ieteikumus tās uzlabošanai.
  • Atbalstīt iekšējos departamentus aktivitāšu īstenošanā, piedalīties dažādos projektos.
  • Sadarboties ar Baltijas mārketinga komandu.
Prasības kandidātiem
  • Augstākā izglītība mārketingā, sabiedrisko attiecību, uzņēmējdarbības vadības vai citā līdzīgā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Pieredze digitālā mārketinga, sociālo mediju jomā, sociālo mediju lietošanā un to atdeves analīzē.
  • Izpratne par to, kā sociālie mediji ietekmē zīmola attīstību un biznesa rezultātus.
  • Izcilas projektu vadības un komunikācijas prasmes.
  • Spēja strādāt komandā, ātri pielāgoties pārmaiņām.
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas.
Kāpēc tev pie mums patiks
  • Atalgojums no 1600 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Darbs stabilā, starptautiskā uzņēmumā.
  • Gada bonuss, kas atkarīgs no uzņēmuma biznesa rezultātiem.
  • Mācību iespējas un profesionālā izaugsme.
  • Komandu, uz kuru var paļauties.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana.
  • Maltītes darbinieku restorānā par īpaši izdevīgu cenu.
  • Autostāvvieta un elektroauto uzlāde bezmaksas.
  • Zviedru dizaina bezmaksas uniforma.
  • Uzņēmuma un komandas saliedēšanās pasākumi.
  • Dāvanas svētkos un svinībās.