Inga jobb har blivit sparade ännu.

Människor, Projekt & Support

Project Leader

Orla, Poland Projektledning Heltid
Utforska område

Jobbeskrivning

Jobb-id: R0009098

Datum inlagd: 11/09/2024

Company description

IKEA Industry Orla to nowoczesny kompleks produkcyjny, który obejmuje fabrykę ultra cienkich płyt HDF, tartak oraz zakład produkcji dodanej. Nasze produkty czyli płyta HDF i tarcica spełniają najwyższe standardy jakości i są zgodne z międzynarodowymi normami ochrony środowiska. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój i wspierania naszych klientów w procesie produkcji oraz wdrażaniu nowych rozwiązań.

Nasze podejście do ludzi:

W IKEA Industry Orla wierzymy, że nasi pracownicy są naszym największym atutem. Tworzymy środowisko pracy, które promuje rozwój osobisty i zawodowy, a także wspiera równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dbamy o to, aby każdy czuł się doceniony i miał możliwość wniesienia swojego wkładu w naszą wspólną misję tworzenia lepszej codzienności dla wielu ludzi. Nasza kultura opiera się na szacunku, współpracy i otwartości na nowe pomysły.

Dołącz do nas i twórz lepszą codzienność dla wielu ludzi!

Dołącz do naszego zespołu jako Project Leader w IKEA Industry Orla!

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować w dynamicznym środowisku, które promuje innowacyjność i zrównoważony rozwój? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Twoje zadania:

  • Przygotowanie wymagań i specyfikacji do zapytań ofertowych w obszarze projektów inwestycyjnych.
  • Kontakt z dostawcami maszyn/urządzeń oraz wykonawcami prac budowlanych i instalacyjnych.
  • Nadzór nad zadaniami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.
  • Przygotowanie i analiza rozwiązań koncepcyjnych w zakresie budowlanym (przebudowy, rozbudowy obiektów/instalacji) oraz maszyn i urządzeń (zmiany w technologii, nowe rozwiązania).
  • Wycena zadań inwestycyjnych oraz wstępne kalkulacje opłacalności projektów.
  • Praca w MS Office, AutoCAD, Infor M3.
  • Tworzenie zapotrzebowań i rozliczanie faktur inwestycyjnych.
  • Kontakt z organami państwowymi i samorządowymi w zakresie procesów budowlanych.
  • Współpraca z innymi działami (produkcja, jakość, sprzedaż, Kontroling) w przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych.
  • Przygotowywanie dokumentacji do zatwierdzenia projektów inwestycyjnych (karty projektów, harmonogramy, listy zadań, uzasadnienia, oferty).
  • Raportowanie postępów prac w projektach i statusu realizacji zadań.

Qualification

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechaniczne/elektryczne).
  • Znajomość procedur i prawa budowlanego (mile widziane).
  • Szkolenia i certyfikaty z zarządzania projektami (mile widziane).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1-B2).

Jeśli jesteś osobą z pasją do zarządzania projektami, lubisz pracować w zespole i chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie, to czekamy właśnie na Ciebie!

More Information

W IKEA Industry Orla stawiamy na rozwój i współpracę. Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie każdy jest ważny.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ( Pracowniczy Program Emerytalny, 15% zniżki na zakupy w IKEA, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kart Multisport i biletów do kina, dofinansowanie do obiadów, cykliczne spotkania z fizjoterapeutą i masażystą w firmie itp)

Brzmi ciekawie?

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszej rodziny IKEA!