Ainda não foram guardadas quaisquer vagas.

Conhecer e Perceber os Clientes

Vevőszolgálati csoportvezető - Budapest (Soroksár)

Candidatar-me agora
Budapest, Hungary Relação com Clientes Full Time
Explorar localização

Descrição da vaga

ID da oferta: 256334

Data de publicação: 02/09/2024

KI VAGY TE

Kiváló empatikus, problémamegoldó és konfliktuskezelő készséggel rendelkezel.
Lelkes vagy a csapatmunkában és a másokkal való együttműködésben.
Rugalmas vagy a munkában, nyitottan kezeled a változásokat.
Munkádat a kereskedelmi elvárásokhoz igazodva, rugalmas időbeosztással látod el.
Elfogadod és betartod az IKEA viselkedési szabályait.
Felelősséget vállalsz saját szakmai és személyes fejlődésedért.
Magyar nyelvtudással és társalgási szintű angol nyelvtudással - szóban és írásban - is rendelkezel.

EGY NAP VELÜNK

Aktívan részt veszel a terület napi munkájában.
A munkakörödhöz tartozó adminisztrációs feladatokat naprakészen tartod, rendszerezed.
Beosztást tervezel az osztály munkatársainak a munkaóra keretek alapján.
Havi statisztikákat, akcióterveket készítesz a vevőszolgálati vezetővel.
Részt veszel az osztály létszámát érintő kiválasztási folyamatokban, az új munkatársak betanulásának szervezésében és megvalósításában.
Útmutatással segíted a vásárlói ügyek hatékony és gyors ügyintézését, a felmerülő problémák és panaszok megoldását.
Folyamatosan fejleszted, motiválod a munkatársakat.
Napi szinten tartod a kapcsolatot az áruház különböző területeinek munkatársaival.
Proaktívan teszel a felelősségi körödbe tartozó terület biztonságáért, mind a vásárlók, mind a munkatársaid érdekében.