Żadne oferty pracy nie zostały jeszcze zapisane.

Ludzie, projekty i wsparcie

Specjalista ds. BHP

Stepnica, Poland Zdrowie i bezpieczeństwo Pełny etat
Sprawdź lokalizację

Opis stanowiska pracy

Identyfikator oferty: REF18162I

Data publikacji: 07/05/2024

Company description

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie.   W Stepnicy od ponad 25 lat wytwarzamy meble z litego drewna sosnowego. To u nas powstają produkty wchodzące w skład rodziny IVAR.

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Zwracamy uwagę na warunki jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań.

  • Nadzór i kontrolowanie polityki firmy w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej zgodnie z regulacjami wewnętrznymi
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją w zakresie BHP i PPOŻ zgodnie z wymogami prawnymi oraz przyjętymi standardami
  • Przeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego i analizowanie potencjalnych zagrożeń
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP
  • Opracowywanie dokumentacji powypadkowej oraz instrukcji bezpieczeństwa
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz dokonywanie wyboru i zakupów środków ochrony idnywidualnej

Qualification
  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP
  • Znajomośc pakietu MS Office
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętnośc budowania relacji i efektywnego komunikowania się z innymi współpracownikami
  • Znajomość zagadnień z obszaru ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem

More Information

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wsparcie i możliwości rozwoju
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne benefity pracownicze oraz przyjazną atmosferę pracy

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31.05.2024 r.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Stepnicy, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf