Żadne oferty pracy nie zostały jeszcze zapisane.

Poznawanie i rozumienie klientów

Návrhář*ka a prodejce*kyně v Plánovacím studiu IKEA Chodov

Praha 9-Cerný Most, Czech Republic Sprzedaż i handel Pełny etat
Sprawdź lokalizację

Opis stanowiska pracy

Identyfikator oferty: 262171

Data publikacji: 15/10/2024

Proč právě ty?

• Jsi týmový*á hráč*ka, věci řešíš s nadhledem a pozitivním přístupem.
• Nebojíš se pracovat samostatně, dokážeš rychle vyhodnotit situaci a adekvátně na ni zareagovat.
• Máš vášeň pro vybavování domácnosti a design. Nechybí ti smysl pro detail.
• Zkušenosti s prodejem a plánováním nábytkových sestav budou pro tebe výhodou.
• Máš znalost práce s programy MS Office.
• Uvítáme, pokud se dokážeš domluvit se zákazníky i v Angličtině nebo jiném cizím jazyce, není to ale podmínkou.

Co tě u nás čeká

• Povedeš proces plánování zaměřený zejména na kuchyně, šatní skříně a obývací sestavy od začátku až do konce. Společně se zákazníkem budeš hledat řešení jeho potřeb a požadavků a budeš mu pomáhat s výběrem zboží.
• Se zákazníky budeš komunikovat také ohledně zpracovávání objednávek, způsobu platby a vhodných službách (jako je například doprava nebo montáž zboží).
• Naučíš se registrovat jednoduché reklamace a pracovat s pokladnou.
• Tvojí misí bude pomáhat zákazníkům vytvářet lepší domov.

Co ještě potřebuješ vědět

• Pracujeme na směny včetně víkendů. Směny jsou desetihodinové (11h vč. pauz) a obvykle pracujeme dva víkendy v měsíci.
• Na plánování směn se můžeš podílet a dokážeme zohlednit tvé individuální potřeby.
• Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou a práci na plný úvazek nebo zkrácený úvazek.

CO TI NAVÍC NABÍZÍME

• V prvé řadě přátelskou atmosféru a skvělý tým nápomocných kolegů.
• Pracujeme podle rozpisu, na kterém se můžeš podílet a směny vždy znáš minimálně měsíc dopředu.
• Smlouvu na dobu neurčitou ihned od nástupu.
• Příplatky za víkendy 50 %, státní svátky 100 % a 20 % příplatek za práci po 20:00.
• 10 000 Kč ročně ke mzdě jako příspěvek např. na dopravu nebo formou Flexi Passů.
• Stravenkový paušál
• Zaměstnanecká sleva na výrobky IKEA.
• Dobrá dostupnost MHD.
• Možnost dalšího rozvoje.