Żadne oferty pracy nie zostały jeszcze zapisane.

Ludzie, projekty i wsparcie

Junior P&C Services Specialist with Polish and English, Ingka Business Service Center, Poznań

Poznan, Poland People & HR Pełny etat
Sprawdź lokalizację

Opis stanowiska pracy

Identyfikator oferty: 239240

Data publikacji: 08/05/2024

O tobie

• lubisz różnorodność, poczucie bezpieczeństwa, stabilność i jesteś osobą otwartą na drugiego człowieka,
• łatwo nawiązujesz relację, a w kontakcie z innymi stawiasz na autentyczność i dbałość o swobodną atmosferę między współpracownikami,
• troska o planetę oraz robienie rzeczy z myślą o ludziach to ważne dla Ciebie tematy,
• uwielbiasz uczyć się nowych rzeczy, chętnie przejmujesz inicjatywę i nie boisz się wyzwań,
• tak jak my, lubisz rozwijać i odkrywać swoje pasje i nowe talenty,
• być może masz wykształcenie związane z obszarem HR lub kadrami i płacami (mile widziane, ale nieobowiązkowe),
• szukasz miejsca pracy, które pozwala Ci wykorzystać Twoją świetną znajomość języka angielskiego,
• chciałbyś podszlifować swoje umiejętności poruszania się w pakiecie MS Office.

Twój dzień razem z nami

• poranna odprawa/catch-up Team Leadera z zespołem,
• procesowanie bieżących zleceń z kraju np. prośba z o zmianę warunków zatrudnienia pracownika w systemach,
• kontakt z krajowym HR unitem np. wyjaśnienie błędu w zgłoszeniu do ubezpieczenia,
• cd. procesowania w systemie,
• FIKA, czyli przerwa na kawę (wirtualna lub na biurowym patio),
• cotygodniowe spotkanie zespołu np. omówienie bieżących tematów, planów urlopowych, ważne wytyczne od Business Partnera,
• praca w Excelu np. wyciąganie raportu z systemu,
• rozmowa z Buddym (opiekun w czasie wdrożenia), np. przekazanie kolejnej porcji wiedzy z zakresu danego procesu,
• lunch (jeśli w biurze to razem z zespołem),
• nauka własna np. e-learning na platformie szkoleniowej z różnic kulturowych lub Excela,
• dyżur na "helpline" czyli linii wsparcia pracownika (telefon/e-mail/czat),
• przejrzenie firmowych newsów np. sprawdzenie kto wygrał konkurs na najlepsze zdjęcie promujące zdrowy styl życia.

*Obowiązki na stanowisku różnią się w zależności od specyfiki zespołu i cykliczności dostarczanych serwisów

To jak się czujesz w swoim miejscu pracy jest dla nas ważne, więc, jeśli chcesz, aby Twój dzień wyglądał podobnie, zapraszamy do aplikowania.

A co zyskasz dołączając do nas?

Razem jako zespół

W zespole P&C Services Poland wspólnie z innymi Młodszymi Specjalistami, Specjalistami i Starszymi Specjalistami będziesz procesować sprawy kadrowo-płacowe pracowników sklepów i spółek IKEA w Polsce. To między innymi odpowiadanie na pytania współpracowników związane z obszarem Administracji Personalnej i Płac (poprzez komunikację mailową i telefoniczną) czy obsługa ich danych personalnych. W Twojej codziennej pracy wspierać Cię będą Team Leaderzy, których możesz poprosić o konsultację w wymagających sytuacjach. Możesz także liczyć na pomoc Buddy’ego, który wspomoże Cię w zapoznawaniu się z kulturą i wartościami IKEA i ułatwi Ci przejście przez proces onboardingu.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeśli potrzebujesz wsparcia lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rekrutacji, skontaktuj się z recruitment.bsc.pl@ingka.ikea.com.

Rozmowy prowadzimy w trybie ciągłym. Gdy znajdziemy odpowiedniego kandydata/kandydatkę zamkniemy nabór. U nas rekrutacja jest w pełni zdalna.

Czekamy na spotkanie z Tobą!

TROCHĘ O NAS

Jako Ingka Business Service Center jesteśmy częścią IKEA i wspieramy sklepy oraz inne spółki IKEA w zakresie usług finansowych oraz kadrowo-płacowych. Nasze biuro (Regional HUB Europe) znajduje się w Poznaniu przy ulicy Szwedzkiej 6a (Centrum Franowo). Z nam możesz rozwinąć skrzydła w obszarze HR. Docenimy zarówno Twoje wykształcenie językowe, jak i doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzki, jednak szczególnie ważne jest dla nas to, czy przemawiają do Ciebie nasze wartości takie jak poczucie wspólnoty, prostota czy poszukiwanie nowych rozwiązań. U nas możesz być sobą i pracować tak, jak chcesz - nam zależy na Twojej autentyczności i swobodnym wyrażaniu siebie. Stawiamy na stabilność zatrudnienia i budowanie długotrwałych relacji z naszymi pracownikami.

Kiedy poznasz nas bliżej przekonasz się, że praca w IKEA... znaczy więcej!

Oferujemy pracę pełną miłych ákcëntów:

• hybrydowy model pracy,
• fanastyczne biuro wyposażone meblami IKEA, podzielone na strefy do pracy oraz relaksu i kreatywnej współpracy,
• bezpłatny parking podziemny z ładowarką elektryczną oraz parking dla rowerów,
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
• elastyczne warunki zatrudnienia (w zależności od zespołu - w pełnym i niepełnym wymiarze godzin),
• elastyczne godziny pracy (zaczynamy pracę między godziną 7 a 10),
• premia roczna uznaniowa, zależna od wyników w danym roku fiskalnym,
• dodatek za pracę w domu,
• system kafeteryjny – pula benefitów do wyboru (m.in. karta Multisport, bilety do kina, bony na zakupy, pakiet medyczny dla bliskich),
• program lojalnościowy Tack! dla pracowników - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową,
• prywatna opieka medyczna dla pracowników IKEA i ich rodzin,
• wsparcie dobrego samopoczucia - przedpłacona karta lunchowa Edenred, Program Wsparcia Pracowników - pomoc w trudnych sytuacjach życiowych,
• ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i plan emerytalny,
• nagrody jubileuszowe, prezenty oraz imprezy okolicznościowe,
• dodatkowy 4-tygodniowy urlop ojcowski,
• dofinansowanie nauki języków obcych.