Żadne oferty pracy nie zostały jeszcze zapisane.

Ludzie, projekty i wsparcie

Senior P&C Services Specialist with Czech/Slovak, Ingka Business Service Center

Poznan, Poland People & HR Pełny etat
Sprawdź lokalizację

Opis stanowiska pracy

Identyfikator oferty: 257109

Data publikacji: 17/09/2024

O tobie

• szukasz pracodawcy, który gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, stabilność, różnorodność i otwartość na drugiego człowieka,
• troska o planetę oraz robienie rzeczy z myślą ludziach to ważne dla Ciebie tematy,
• jest w Tobie gotowość do nauki nowych rzeczy, masz łatwość nawiązywania relacji i bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz, a także chętnie przejmujesz inicjatywę,
• w kontakcie z innymi stawiasz na autentyczność i chcesz mieć możliwość zrealizować swoje pasje,
• zależy Ci na swobodnej atmosferze między współpracownikami,
• chcesz pełnić rolę trenera/ki wewnętrznego/ej, coacha lub mentora/ki dla współpracowników,
• masz doświadczenie w obszarze Kadr i Płac i czujesz się w nim pewnie,
• wasz wiedzę ekspercką w zakresie brytyjskiego prawa pracy, podatków oraz ubezpieczeń społecznych,
• znasz się na tematach związanych z emeryturą i funduszami emerytalnymi,
• system SAP HR jest Ci dobrze znany,
• znasz biegle język czeski i słowacki,
• swobodnie korzystasz z narzędzi pakietu MS Office.

Twój dzień razem z nami

• poranna odprawa/catch-up Team Leadera z zespołem,
• procesowanie bieżących zleceń z kraju np. prośba z o zmianę warunków zatrudnienia pracownika w systemach,
• kontakt z krajowym HR unitem np. wyjaśnienie błędu w zgłoszeniu do ubezpieczenia,
• cd. procesowania w systemie,
• FIKA czyli przerwa na kawę (wirtualna lub na biurowym patio),
• cotygodniowe spotkanie zespołu np. omówienie bieżących tematów, planów urlopowych, ważne wytyczne od Business Partnera,
• praca w Excelu np. wyciąganie raportu z systemu,
• rozmowa z Buddym (opiekun w czasie wdrożenia), np. przekazanie kolejnej porcji wiedzy z zakresu danego procesu,
• lunch (jeśli w biurze to razem z zespołem),
• nauka własna np. e-learning na platformie szkoleniowej z różnic kulturowych lub Excela,
• dyżur na "helpline" czyli linii wsparcia pracownika (telefon/e-mail/czat),
• przejrzenie firmowych newsów np. sprawdzenie kto wygrał konkurs na najlepsze zdjęcie promujące zdrowy styl życia.

*Obowiązki na stanowisku różnią się w zależności od specyfiki zespołu i cykliczności dostarczanych serwisów.

To jak się czujesz w swoim miejscu pracy jest dla nas ważne, więc, jeśli chcesz, aby Twój dzień wyglądał podobnie, zapraszamy do aplikowania.

A co zyskasz dołączając do nas?

Razem jako zespół

W zespole P&C Czech/Slovakia wspólnie z Młodszymi Specjalistami, Specjalistami i innymi Starszymi Specjalistami będziesz procesować sprawy kadrowo-płacowe pracowników sklepów i spółek IKEA w Czechach i Słowacji. To między innymi odpowiadanie na pytania współpracowników związane z obszarem Administracji Personalnej i Płac (poprzez komunikację mailową i telefoniczną) czy obsługa ich danych personalnych. W Twojej codziennej pracy wspierać Cię będą Team Leaderzy oraz ich Zastępcy, których możesz poprosić o konsultację w wymagających sytuacjach.

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeśli potrzebujesz wsparcia lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rekrutacji, skontaktuj się z recruitment.bsc.pl@ingka.ikea.com.

Rozmowy prowadzimy w trybie ciągłym. Gdy znajdziemy odpowiedniego kandydata/kandydatkę zamkniemy nabór. U nas rekrutacja jest w pełni zdalna.

Czekamy na spotkanie z Tobą!