Nog geen bewaarde vacatures.

Klanten Ontmoeten en Begrijpen

Pārdevējs/-a - konsultants/-e Bērnu preču nodaļā (20 stundas nedēļā)

Ulbroka, Latvia Sales & Commercieel
Ontdek meer over deze locatie

Vacature omschrijving

Job ID: 5051045

Publicatiedatum: 05/10/2024

Sāc savu ceļu uz lieliem sasniegumiemAmats: Pārdevējs/-a - konsultants/-e Bērnu preču nodaļā (20 stundas nedēļā). Vieta: Rīga

Tu zini, kā iedzīvināt IKEA preces gaumīgā interjerā mūsu veikalā, katalogā, tiešsaistē un citur, kur vien tās ir redzamas. Krāsas, tekstūras un priekšmetus tu spēj pārvērst iekārtojumā, kas piesaista skatienus, uzbur sirsnīgu māju sajūtu un pārliecina IKEA pircējus, ka tieši to viņi vēlas arī savā mājoklī. Tavs redzējums un tavas idejas iedvesmo ikvienu radīt skaistu vidi sev apkārt. Parādi, kā tev tas izdodas!

Kādi būs tavi pienākumi
  • Aktīvi piedāvāt bērniem un bērnistabām paredzētās preces pircējiem, palīdzēt izvēlēties labākos risinājumus, dalīties savā pieredzē un zināšanās par produktiem.
  • Kopā ar savu komandu piedalīties pārdošanas procesā un ikdienas darbā, lai nodrošinātu veikala efektīvu darbību un klientu apkalpošanu.
  • Papildināt preču krājumus tirdzniecības zonā, rūpēties par to, lai veikals katru dienu izskatītos kā nupat atvērts.
Prasības kandidātiem
  • Pieredze klientu apkalpošanā mazumtirdzniecības nozarē.
  • Labas komunikācijas prasmes un augsta klientu apkalpošanas kvalitāte, lai radītu pozitīvu klientu pieredzi.
  • Enerģisks, uz risinājumu vērsts un motivēts komandas darbinieks.
  • Datora prasmes labā lietotāja līmenī.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (arī nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam).
Kāpēc tev pie mums patiks
  • Atalgojumu 6,65 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas.
  • Darbs stabilā, starptautiskā uzņēmumā.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana (pēc pārbaudes).
  • Mācību iespējas un profesionālā izaugsme.
  • Uzņēmuma un komandas saliedēšanās pasākumi.
  • Komandas, uz kuru var paļauties.
  • Dāvanas svētkos un svinībās.
  • Autostāvvieta un elektroauto uzlāde bezmaksas.
  • Maltītes darbinieku restorānā par īpaši izdevīgu cenu.
  • Nodrošinām darba uniformu.