Nog geen bewaarde vacatures.

Productie & Supply Chain Management

Montator mobila de bucatarie

Dumbravita, Timisoara, Romania Logistiek & Supply Chain Fulltime
Ontdek meer over deze locatie

Vacature omschrijving

Job ID: 254691

Publicatiedatum: 21/08/2024

DE CE AI NEVOIE

Pentru rolul de lucrator comercial asamblare si instalare mobilier IKEA, avem nevoie de câteva dintre cunoștințele și abilitățile tale de bază:

• Bune abilități de tâmplărie și artizanat cu diferite specialități
• Cunoștințe matematice si tehnice de asamblare si instalare mobilier
• Permis de conducere categoria B
• Disponibilitate pentru muncă de teren 90%
• Cunoștințe aprofundate de utilizare a PC-ului, a dispozitivelor smart (ex: tabletă, smartphone) și a aplicațiilor acestora
• Bune abilități de comunicare și relaționare, orientare către nevoile clientului
• Flexibilitate în lucrul cu clienții si prioritizarea activităților zilnice
• Atenție pentru detalii si orientarea către găsirea de soluții
• Cunoștințe de limbă engleză – nivel mediu/avansat; limba română avansat/fluent
• Pasiune pentru un mediu ce se dezvoltă rapid, cu o orientare directă spre viitor

CE VEI FACE ZI DE ZI

Responsabilitățile tale zilnice:

• Asamblarea și instalarea eficientă a produselor IKEA în conformitate cu standardele specifice
• Să fii un ambasador IKEA orientat către client
• Asigurarea unui serviciu de calitate, verificare produselor care urmeaza sa fie asamblate
• Înţelegerea și respectarea specificaţiilor din formularul de Evaluare a Riscurilor pentru a garanta un mediu de lucru sigur
• Oferirea de sprijin colegilor din cadrul IKEA, prin colaborarea strânsă si prin schimbul de cunoștințe
• Reducerea amprentei de mediu și minimizarea costurilor prin raționalizarea conştientă a resurselor și materialelor și prin maximizarea oportunităţilor de reciclare și reutilizare a materialelor
• Informarea coordonatorului direct despre toate aspectele intervenite în domeniul de activitate

ECHIPA NOASTRĂ DIN CADRUL IKEA

We’re the team behind the scenes that make the IKEA products available to the many people. As a diverse mix of co-workers we use our supply process expertise to balance range and space capacity with forecasting and ordering to provide customers with high availability while minimizing costs. If you’ve wonder who’s responsible for finding effective and efficient ways of picking up the products for our customers, that’s us. We’re passionate about working together to improve the customer experience at IKEA!