Még nem mentettél el egy pozíciót sem.

Termelés és Logisztika

Operator maszyn stolarskich

Jelenetkezés az állásra
Stepnica, Poland Termelés Teljes munkaidő
Terület felfedezése

Munkakör leírás

Állás azonosítója: REF18450J

Publikálás dátuma: 11/07/2024

Company description

IKEA Industry to największy producent mebli drewnianych na świecie.   W Stepnicy od ponad 25 lat wytwarzamy meble z litego drewna sosnowego. To u nas powstają produkty wchodzące w skład rodziny IVAR.

Naszym celem jest uzyskanie wyjątkowej wartości dla klienta: wysokiej jakości i dobrej ceny produktów. Zwracamy uwagę na warunki jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań.

Job description
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola i regulacja parametrów maszyn i urządzeń
  • zapewnienie ilościowej i jakościowej realizacji produkcji
  • dokonywanie wszystkich zapisów wymaganych na danym stanowisku pracy
  • współpraca z działami wspierajacymi

Qualification
  • znajomość technik pomiarowych
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • odpowiedzialność i samodzielność działania
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na naukę i zmiany
  • dbałość o bezpieczne i rzetelne wykonywanie zadań
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

More Information

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Zdobycie specjalistycznej wiedzy odnośnie obsługi maszyn produkcyjnych
  • Atrakcyjne benefity pracownicze oraz przyjazną atmosferę pracy

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Stepnicy, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf