Még nem mentettél el egy pozíciót sem.

Termelés és Logisztika

Ślusarz narzędziowy

Jelenetkezés az állásra
Stalowa Wola, Poland Termelés Teljes munkaidő
Terület felfedezése

Munkakör leírás

Állás azonosítója: REF18828H

Publikálás dátuma: 12/08/2024

Company description

IKEA Industry Poland sp. z o.o. Oddział w Stalowej Woli

U nas pachnie lasem! Tartak w Stalowej Woli jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie tartaków w Polsce. Jest też jednym z największych pod względem mocy produkcyjnych w IKEA Industry.

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na stronie www.industry.ikea.pl

Job description
  • Serwis pił taśmowych i tarczowych
  • Wymianę i obsługę traków i rębaków
  • Utrzymanie w sprawności maszyn znajdujących się na ostrzarni
  • Obsługę programu MS Excel  - wprowadzanie danych
  • Pomoc przy pracach na linii produkcyjnej

Qualification
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Praktyczną wiedzę i doświadczenie w ostrzeniu pił taśmowych i tarczowych
  • Dobra organizacja i efektywność czasu pracy
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze 131
  • Wiedzę z zakresu mechaniki
  • Entuzjazm i dynamikę w działaniu
  • Rzetelnośc w wykonywaniu obowiązków
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i chęć podejmowania wyzwań
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

More Information
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy,
  • 30 minutową płatną przerwę w pracy,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • 15% rabat w sklepach IKEA,
  • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.