Még nem mentettél el egy pozíciót sem.

Technológia és Innováció

Elektromechanik

Jelenetkezés az állásra
Resko, Poland Mérnökség és technológia Teljes munkaidő
Terület felfedezése

Munkakör leírás

Állás azonosítója: REF14229I

Publikálás dátuma: 08/05/2024

Company description

Jesteśmy dużym zakładem produkcyjnym, w którym od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją sosnowej płyty klejonej. Zatrudniamy około 600 pracowników. Należymy do grupy IKEA Industry. Poszukujemy osób z poczuciem humoru, ambitnych, mających własne zdanie. Osób, które chcą się rozwijać w nowoczesnej firmie produkcyjnej. Praca zespołowa jest ważnym elementem kultury IKEA, zatem przywiązujemy dużą uwagę do umiejętności współpracy i wyznawanych wartości. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Job description

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń, dokonywanie pomiarów, przeglądów, napraw i konserwacji, planowanie i realizację harmonogramu prac remontowych.

Qualification

Posiadasz:

  • wykształcenie minimum zawodowe: elektryk
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć rozwoju i nauki
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na zmiany, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów i montażu - min. do 1KV
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i mechaniki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją urządzeń i instalacji

More Information

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne
  • Program lojalnościowy - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową
  • Wczasy pod gruszą do 750 zł
  • Dodatek świąteczny nawet do 750 zł
  • 30 minutową przerwę w pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Lux Med
  • Codziennie ciepły obiad
  • Karta Multisport z dofinansowaniem
  • 15% rabat w sklepach IKEA
  • Dofinansowanie kolonii i bonusy dla dzieci
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju

Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w twojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Resku, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.