Még nem mentettél el egy pozíciót sem.

Termelés és Logisztika

Operator / operatorka urządzeń energetycznych

Jelenetkezés az állásra
Orla, Poland Termelés Teljes munkaidő
Terület felfedezése

Munkakör leírás

Állás azonosítója: R0009135

Publikálás dátuma: 11/09/2024

Company description

IKEA Industry Orla jest częścią globalnej sieci IKEA, znanej z tworzenia funkcjonalnych i przystępnych cenowo produktów dla domu. Nasza fabryka w Orli specjalizuje się w produkcji płyt HDF i tarcicy. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój i innowacje technologiczne.

W IKEA wierzymy, że nasi pracownicy są naszym największym atutem. Dbamy o to, aby każdy czuł się doceniony i miał możliwość wniesienia swojego wkładu w naszą wspólną misję tworzenia lepszej codzienności dla wielu ludzi. Nasza kultura opiera się na szacunku, współpracy i otwartości na nowe pomysły.

Dołącz do naszego zespołu w IKEA Industry Orla jako Operator/Operatorka Urządzeń Energetycznych! Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Obsługę instalacji cieplnych i urządzeń kotłowych: Będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie i monitorowanie pracy takich urządzeń jak turbina parowa, kocioł rusztowy zasilany biomasą, kocioł parowy zasilany olejem opałowym, wytwornica pary wysokoparametrowej, instalacje oleju termicznego oraz instalacje przepływu pary technologicznej. Twoim zadaniem będzie zapewnienie ich bezpiecznego i efektywnego działania.
  • Zarządzanie instalacjami odparowywania ścieków i centralnymi wentylacjami: Będziesz nadzorować procesy odparowywania ścieków oraz zarządzać systemami wentylacyjnymi, aby zapewnić odpowiednią jakość powietrza i efektywność energetyczną.
  • Obsługę instalacji wody lodowej z absorberem pary oraz pyłu do spalania w kotle: Twoim zadaniem będzie monitorowanie i konserwacja tych systemów, aby zapewnić ich optymalne działanie.
  • Zarządzanie węzłami cieplnymi w budynkach biurowych: Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie i monitorowanie węzłów cieplnych, aby zapewnić komfort cieplny w naszych biurach.
  • Monitorowanie i konserwacja systemów energetycznych: Regularne przeglądy i konserwacja urządzeń oraz systemów energetycznych będą kluczowe dla zapewnienia ich niezawodności i bezpieczeństwa.
  • Współpracę z zespołem utrzymania ruchu i produkcyjnym: Będziesz ściśle współpracować z innymi członkami zespołu technicznego oraz zespołem produkcyjnym, aby optymalizować procesy, rozwiązywać problemy techniczne i wprowadzać innowacje.

Qualification

Szukamy osób, które:

  • Szybko przyswajają wiedzę techniczną i są gotowe do nauki nowych umiejętności.
  • Są dyspozycyjne i gotowe do pracy w systemie zmianowym.
  • Posiadają wykształcenie średnie techniczne, najlepiej w kierunku elektrycznym lub energetycznym.
  • Mają doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn, systemów i urządzeń elektroenergetycznych oraz cieplnych.
  • Posiadają uprawnienia SEP typu E dla urządzeń grupy 2.

Jeśli jesteś osobą ciekawą technologii i chcesz pracować w dynamicznym środowisku, dołącz do nas! Aplikuj już dziś i stań się częścią rodziny IKEA.

More Information

W IKEA Industry Orla stawiamy na rozwój i współpracę. Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie każdy jest ważny.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.