Aucun poste n'a été sauvegardé.

Rencontrer & comprendre nos clients

Kasieris/-e (20 darba stundas nedēļā)

Postule
Ulbroka, Latvia Relations Client
Explore le lieu

Description de poste

Numéro de l'offre: 5054358

Date de publication: 08/10/2024

Atver sirdis ar Hej! Amats: Kasieris/-e (20 darba stundas nedēļā) Vieta: Rīga

Tev piemīt dabas dots talants strādāt ar cilvēkiem. Tu jau iepriekš nojaut, ko pircēji vēlas un kas tiem vajadzīgs saskarsmē ar IKEA – kā veikalā, tā pa tālruni, tiešsaistē vai mājās. Tu veido pakalpojumus, vāc atsauksmes un risini sarežģījumus. Tu veido attiecības. Pateicoties tev, pircēji uzskata IKEA par savu draugu. Vai gribi draudzēties?

Kādi būs tavi pienākumi
  • Apkalpot klientus pie kases, veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus.
  • Nodrošināt klientu apkalpošanu izcilā līmenī.
  • Stiprināt IKEA kā mājokļa labiekārtošanas eksperta tēlu Latvijā, sniedzot klientiem informāciju par veikalā nopērkamajiem produktiem un pieejamajiem pakalpojumiem.
Prasības kandidātiem
  • Iepriekšējā pieredze klientu apkalpošanā.
  • Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, atbildība un precizitāte.
  • Enerģisks, uz risinājumu vērsts un motivēts komandas spēlētajs, kas prot patstāvīgi pieņemt lēmumus.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Latviešu valodas zināšanas.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam).
Kāpēc tev pie mums patiks
  • Atalgojums 6,25 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas.
  • Darbs stabilā, starptautiskā uzņēmumā.
  • Gada bonuss, kas atkarīgs no uzņēmuma biznesa rezultātiem.
  • Mācību iespējas un profesionālā izaugsme.
  • Komandu, uz kuru var paļauties.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana.
  • Maltītes darbinieku restorānā par īpaši izdevīgu cenu.
  • Autostāvvieta un elektroauto uzlāde bezmaksas.
  • Zviedru dizaina bezmaksas uniforma.
  • Uzņēmuma un komandas saliedēšanās pasākumi.
  • Dāvanas svētkos un svinībās.