Aucun poste n'a été sauvegardé.

Production & Chaîne d’approvisionnement

Първи сътрудник Зареждане на стоки в търговска зала, ИКЕА София (раб.време от 06:00-15:00)

Postule
Sofia, Bulgaria Logistique & Chaine d’Approvisionnement Temps Partiel
Explore le lieu

Description de poste

Numéro de l'offre: REF734G

Date de publication: 19/07/2024

Company description

Прави това, което правиш най-добре!
Или открий това, което никога не си правил досега!
Бъди част от ИКЕА!

В ИКЕА обичаме да вършим нещата по-малко по-различен начин и да се забавляваме в процеса на работа. Ние вярваме в хората, затова, каквото и да правим винаги поставяме нашите колеги и клиенти на първо място.

Job description

ТВОИТЕ ЗАДАЧИ:

  • Ръководиш екип и следиш за това всеки служител да притежава и работи с личните предпазни средства и работно облекло, както и да изпълнява отговорно служебните си задължения.
  • Следиш за изпълнението на поставените задачи, свързани със зареждането на асортимент.
  • Изготвяш работен график на екипа, за който отговаряш, съгласно законовите изисквания.
  • Поддържаш актуална информация относно наличността на стоките и предстоящите доставки.
  • Съставяш ежедневните отчети, както са определени в седмичния и дневния план за действие.
  • Работиш със система Navision.
  • Насърчаваш културата за работа в ИКЕА, като подкрепяш колегите си, така че желаните резултати да бъдат постигнати съвместно.
  • Предлагаш идеи за подобряване на работната среда и оперативните разходи.

Qualification

ТИ СИ:

  • С добро ниво на владеене на Microsoft Office пакет и складови програми
  • С предишен опит в склад (ще се счита за предимство)
  • Бил/а ръководител на малък или среден екип (ще се счита за предимство)
  • Способен/а да работиш в динамична среда и да спазваш на крайни срокове
  • Инициативен/а и умееш да работиш в екип

More Information

Нашето предложение

• Заплащане над средното за сектора
• Ваучери за храна – до 200лв.
• Консумиране на храни и напитки на преференциална цена в ИКЕА бистро и ресторант
• Годишен бонус, обвързан с представянето на магазина
• 1000лв. бонус по програмата „Препоръчай приятел“

• Гъвкаво работно време на смени
• Въвеждащо и много други обучения
• Допълнително здравно осигуряване
• Отстъпка при пазаруване в магазини ИКЕА – 15% и Интерспорт – 20%

• Ваучери за почивка от вътрешни инициативи
• Ваучер при раждане на дете – 100лв.
• Ваучер при сключване на брак – 240лв.
• Ваучер за децата отличници на нашите служители – 160лв.
• Ваучер за новоприет студент – дете на наш служител – 320лв.

Изпрати ни твоята автобиография в .doc или .pdf формат.