Жодний вакансій не збережено.

Взаємодія з клієнтами

Kolega*yně do zaměstnanecké kantýny v IKEA Černý Most

Подати заявку на вакансію
Praha 9-Cerný Most, Czech Republic Ресторан та Харчування ЧАСТКОВА ЗАЙНЯТІСТЬ
Дослідити розташуванн

Опис вакансії

Ідентифікатор вакансії: 256743

Дата публікації: 05/09/2024

Proč právě ty?

• Miluješ jídlo a rád*a ochutnáváš.
•Chceš být součástí týmu, kde se budeš moci bavit a učit se novým věcem.
• Jsi týmový hráč a rád*a komunikuješ s lidmi.
• Jsi zodpovědný*a a nevadí ti práce s pěnězi.
•Při práci stále myslíš na dodržování hygienických norem a předpisů.
• Zkušenost z gasto provozu není podmínkou-rádi tě vše naučíme!

Jak bude vypadat tvůj den

• Budeš komunikovat s kolegy a obsluhovat je.
• Budeš připravovat studené pokrmy a dezerty.
• Součástí práce je i doplňování zboží a příprava kantýny na provoz.
• Naučíš se, jak dodržovat hygienické normy a předpisy a jak efektivně pracovat.
• Není třeba žádné zkušenosti z gastronomie-vše tě rádi naučíme.
• V neposlední řadě se všichni staráme o to, aby v našem kolektivu byla příjemná a přátelská atmosféra!

CO TI NAVÍC NABÍZÍME

• Pracujeme podle rozpisu směn, na kterém se můžeš podílet a směny vždy znáš minimálně měsíc dopředu.
• Smlouvu na dobu neurčitou ihned od nástupu.
• Příplatky za víkendy 50 %, státní svátky 100 % a 20 % příplatek za práci po 20:00.
• 10 000 Kč ročně ke mzdě jako příspěvěk např. na dopravu nebo formou Flexi Passů.
• Skvělá snídaně, oběd nebo večeře v naší kantýně za pár kaček. Káva, čaj a nealko po celý den zdarma.
• Zaměstnanecká sleva na výrobky IKEA.
• Dobrá dostupnost MHD.
• Možnost dalšího rozvoje.