Nessuna offerta è ancora stata salvata.

Produzione & Supply Chain

Inżynier Jakości

Orla, Poland Controllo Qualita & Lean Full time
Esplora la località

Descizione del ruolo

ID dell'offerta: R0008724

Data della pubblicazione: 22/08/2024

Company description

IKEA Industry to miejsce dla szczerych, mocno stąpających po ziemi ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie, a po pracy mieć czas dla siebie, swoich rodzin i przyjaciół. Bez krawatów i biurokracji rozwijamy potencjał naszych pracowników, a dzięki prostym zasadom pozwalamy im być sobą. Tworzymy meble, które trafiają do domów na całym świecie. W Polsce odbywa się cały proces produkcyjny – możesz go prześledzić od kłody drewna do gotowego mebla. W naszej fabryce w Orli produkujemy płyty HDF oraz tarcicę.

W IKEa Industry Orla poszukujemy pasjonata jakości, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku, gdzie jakość jest priorytetem, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Udział w procesie wdrażania nowych wyrobów oraz wprowadzania zmian w istniejących.
  • Zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Analiza procesów i wyników, monitorowanie skuteczności działań.
  • Prowadzenie zespołów RCA, PDCA.
  • Prowadzenie i udział w projektach strategicznych.
  • Inicjowanie zmian w zakresie poprawy jakości procesów.

Qualification

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, zarządzanie jakością lub pokrewne).
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość narzędzi i metod zarządzania jakością.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

More Information

Lubisz aktywność fizyczną?
mamy dla Ciebie kartę multisport

Chcesz zadbać o siebie i bliskich?
oferujemy prywatną opiekę medyczną, bogaty program profilaktyki zdrowia, ubezpieczenia grupowe na życie, plan emerytalny

Chcesz się rozwijać?
u nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, kursy językowe, dofinansowanie nauki, możliwość awansu

Lubisz zakupy?
u nas za zakupy w IKEA zapłacisz znacznie mniej (zniżka pracownicza)

Chcesz mieć chwilę dla siebie?
gwarantujemy płatną przerwę i smaczne obiady

Brzmi ciekawie?

Nie czekaj, aplikuj już dziś i dołącz do naszej rodziny IKEA!