Todavía no se ha guardado ningún empleo.

Personas, Proyectos y Soporte

Specjalista/Specjalistka ds. ochrony środowiska i BHP

Solicita empleo
Wielbark, Poland Salud y Seguridad Jornada completa
Informaciones sobre la localización de la oferta

Descripción del trabajo

ID de la oferta: REF19294C

Fecha de publicación: 27/09/2024

Company description

Jesteśmy największą fabryką w Polsce, produkującą meble z litego drewna sosnowego. W Wielbarku działa jeden z największych tartaków w Polsce, w 100% przecierający drewno pochodzące z lasów północno-wschodniej Polski. W skład naszej firmy wchodzi również fabryka płyty klejonej i fabryka mebli, a także wytwórnia pelletu w tej samej lokalizacji. Zatrudniamy ponad 1400 osób.

Job description

Oferujemy:

  • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę, która da Ci szansę na rozwój
  • Współpracę z ambitnym i profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowatorskich projektach z obszaru BHP i ochrony środowiska oraz pracę z najnowocześniejszymi standardami w tym zakresie
  • Udział w atrakcyjnych szkoleniach prowadzonych przez Centralę oraz certyfikowane jednostki

Twoje zadania:

  • Cykliczne szkolenia pracowników z zakresu bhp i ochrony środowiska
  • Bieżąca kontrola przestrzegania wprowadzonych procedur i zasad z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Opracowanie oraz bieżąca aktualizacja wszelkich instrukcji, procedur, standardów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony środowiska.
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka na stanowiskach pracy
  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej
  • Wykonywanie rozliczeń i raportów środowiskowych
  • Prowadzenie ewidencji odpadów(BDO) oraz monitorowanie emisji środowiskowych
  • Składanie rocznych sprawozdań środowiskowych do Urzędu
  • Nadzór nad umowami i decyzjami dot. ochrony środowiska
  • Współdziałanie z kierownictwem w zakresie budowania silnej kultury bezpieczeństwa

Qualification
  • Wykształcenie wyższe związane z BHP i ochroną środowiska lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym
  • Praktyczną znajomość przepisów BHP oraz ochrony środowiska oraz umiejętność interpretacji przepisów prawnych
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego, oceny ryzyka maszyn oraz w tworzeniu instrukcji bezpiecznej obsługi maszyn
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym