No jobs have been saved yet.

Meeting & Understanding Customers

Sprzedawca/Sprzedawczyni/Kasjer/Kasjerka (1/2 etatu), Studio Planowania i Zamówień, IKEA Retail, CH Forum Gliwice

Katowice, Poland Sales & Commercial Part time
Explore location

Job Description

Job ID: 239808

Date posted: 14/05/2024

Lubisz sprawiać, by nikt nie czuł się gościem w swoim domu? Daj się zaprosić do IKEA i zadbaj o to razem z nami! Do naszego zespołu Sprzedaży szukamy ludzi, którzy lubią pracować z klientami, chętnie uczą się nowych rzeczy i chcą zdobywać wartościowe doświadczenie, które pozwoli im się rozwijać. Tutaj, w punkcie w Gliwicach, masz szansę to robić!

GŁÓWNE ZADANIA:
• obsługa klienta, rozpoznawanie potrzeb, proponowanie im najlepszych i funkcjonalnych rozwiązań,
• udzielanie informacji dotyczących produktów IKEA, możliwości dostawy, form dokonywania zakupów i korzystania z oferowanych usług,
• przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej i terminalu,
• dbanie o miejsca sprzedażowe i estetykę ekspozycji,
• dbanie o zadowolenie klientów podczas zakupów,
• aktywne wspieranie klientów w zakupach w środowisku sprzedaży wielokanałowej,
• promowanie aktualnych ofert i programu lojalnościowego IKEA Family,
• pomoc w projektowaniu przestrzeni i zabudowy systemowej w planerach IKEA,
• pracowanie w trybie zmianowym – na zmiany poranne i popołudniowe, w dni robocze oraz soboty i niedziele handlowe.

O TOBIE:
• masz doświadczenie w obsłudze klienta,
• lubisz, kiedy dużo się dzieje i z łatwością dostosowujesz się do zmian,
• masz głowę otwartą na nową wiedzę i chętnie uczysz się nowych rzeczy,
• dobrze czujesz się w pracy w zespole,
• pasjonujesz się wystrojem wnętrz i chcesz pomagać klientom spełniać marzenia o pięknym domu,
• sprawnie poruszasz się w środowisku komputerowym i z łatwością uczysz się nowych programów,
• biegle komunikujesz się w języku polskim w mowie i piśmie,
• jesteś gotowy(-a) do odbycia szkolenia w sklepie w Katowicach,
• masz gotowość do pracy na 1/2 etatu.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:
· umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,
· 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
· kartę lunchową,
· rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
· kartę Multisport,
· dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,
· punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
· darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
· kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
· dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
· premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
· prywatny plan emerytalny (PPE),
· ubezpieczenie na życie (NNW),
· kredyt 0% na zakupy w IKEA,
· Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje),
· grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś.

Czujesz, że to praca dla Ciebie?
Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj do 04.06.2024 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy