Dein Merkzettel ist momentan leer.

Produktion & Supply Chain

Vecākais preču aprites pakalpojumu darbinieks/-ce (uz noteiktu laiku līdz 2 gadiem)

Ulbroka, Latvia Logistik
Standort erkunden

Stellenbeschreibung

Anzeigen-ID: 5043864

Veröffentlichungsdatum: 04/10/2024

Tik daudz iespēju jautram noskaņojumamAmats: Vecākais preču aprites pakalpojumu (servisa) darbinieks/-ce (uz noteiktu laiku līdz 2 gadiem)Vieta: Rīga

Tu vēlies pozitīvi ietekmēt pasauli un apkārtējos. Tu saproti, ka darbs noliktavā ir vairāk nekā tikai preču pārvietošana no punkta A uz punktu B. Mēs strādājam kopā, lai radītu labāku ikdienas dzīvi daudziem. Šī vieta ir tev, ja vēlies dot savu ieguldījumu, augt un strādāt vietā, kur novērtē tavu unikālo personību!

Kādi būs tavi pienākumi
  • Nodaļas darba procesu kontrole.
  • Piegādes atskaišu nodošana pārvadātājam.
  • Piegādes pieejamības kontrole un palielināšana Microsoft Dynamics NAV.
  • Sadarbība ar piegādes un montāžas uzņēmumiem, dažādu situāciju risināšana un konsultēšana.
  • Montāžas pieteikumu nodošana montāžas uzņēmumiem.
  • E-pastu un zvanu apstrāde, situāciju risināšana.
  • Darbs ar kases sistēmu.
  • Atgriezto preču maiņa un noformēšana, saziņa ar klientiem.
Prasības kandidātiem
  • Microsoft Dynamics NAV un Microsoft Office pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Spēja strādāt ātri un precīzi.
  • Spēja noteikt prioritātes un strādāt patstāvīgi.
  • Vēlama pieredze loģistikas nozarē.
  • Izcilas komunikācijas prasmes un augsta klientu apkalpošanas kvalitāte.
  • Iespēja strādāt maiņu darbu (arī nedēļas nogalēs un brīvdienās atbilstoši darba grafikam).
  • Valsts valodas zināšanas, vēlams svešvalodu zināšanas.
Kāpēc tev pie mums patiks
  • Atalgojums: 7,60 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas.
  • Darbs stabilā, starptautiskā uzņēmumā.
  • Gada bonuss, kas atkarīgs no uzņēmuma biznesa rezultātiem.
  • Mācību iespējas un profesionālā izaugsme.
  • Komandu, uz kuru var paļauties.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana.
  • Maltītes darbinieku restorānā par īpaši izdevīgu cenu.
  • Autostāvvieta un elektroauto uzlāde bezmaksas.
  • Zviedru dizaina bezmaksas uniforma.
  • Uzņēmuma un komandas saliedēšanās pasākumi.
  • Dāvanas svētkos un svinībās.