Dein Merkzettel ist momentan leer.

Tätigkeiten rund um den Kunden

Lucrator comercial restaurant

Dumbravita, Timisoara, Romania Restaurant (IKEA Food) Vollzeit
Standort erkunden

Stellenbeschreibung

Anzeigen-ID: 247213

Veröffentlichungsdatum: 20/08/2024

Alătură-te echipei noastre în rolul de Lucrător comercial în restaurant la IKEA Timisoara

De ce a lucra la IKEA înseamnă mult mai mult decât un loc de muncă?

Suntem o companie căreia îi pasă de bunăstarea angajaților săi. Pentru noi este important să te simți respectat, recunoscut și integrat în echipă. Indiferent de postul pe care îl ocupi la IKEA, te vei bucura de numeroase beneficii. Iată doar câteva dintre acestea:
• Îți vom oferi decont de transport și tichete de masă și vei avea întotdeauna la dispoziție mâncare gătită (cu carne sau vegetariană) în restaurantul angajaților, precum și băuturi și gustări gratuite (cafea, sucuri, fructe).
• Creșteri salariale anuale în funcție de performanță.
• Un voucher de vacanță și zile de concediu suplimentar în funcție de vechimea în companie
• În calitate de angajat IKEA, beneficiezi de discounturi la toate produsele noastre.
• One IKEA Bonus. Bonusul nostru anual.
• Abonament medical privat și asigurare de viață. Suntem conștienți că toată lumea are ocazional nevoie de ajutor cu provocările vieții și cerințele zilnice.
• Multe oportunități de dezvoltare profesionale in cadrul companiei. Avem multe opțiuni și exemple de angajați care și-au schimbat poziția, locația sau chiar țara.

Ce vom aprecia la tine:
• Studii medii finalizate
• Atenție la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite.
• Adaptabilitate, dorință de a lucra in restaurant cu o atitudine pozitiva si orientare către client
• Disponibilitate de a lucra în ture de lucru (2 ture) și în weekend-uri (ai posibilitatea sa îți planifici programul de lucru ținând cont si de nevoile tale)
• Capacitatea de a face efort fizic si munca in echipa

O ZI DIN VIAȚA TA ALĂTURI DE NOI

Responsabilitățile tale zilnice:
• Întâmpinarea clienților și asigurarea unei experiențe plăcute la cumpărături.
• Recepționarea și depozitarea produselor în conformitate cu standardele specifice.
• Menținerea zonei în care lucrezi curată și organizată eficient.
• Porționarea corectă a alimentelor în vederea creșterii vânzărilor și a micșorării pierderilor.
• Respectarea normelor de igienă.

Împreună ca o echipă

Echipa noastră FOOD din cadrul IKEA Timișoara
Împreună servim peste 660 de milioane de clienți anual în restaurantele IKEA din lume, punându-ne în valoare moștenirea scandinavă prin oferta gustului modern al Suediei. Formăm un grup divers de persoane care trăiesc după mottoul: Râsul este cel mai contagios acolo unde este și mâncarea!