Dein Merkzettel ist momentan leer.

Finance, Legal & Real Estate

Specjalista/Specjalistka ds. Zarządzania Obiektem, IKEA Retail, Szczecin

Szczecin, Poland Property & Facility Management Vollzeit
Standort erkunden

Stellenbeschreibung

Anzeigen-ID: 225986

Veröffentlichungsdatum: 05/02/2024

Budujemy nowe i utrzymujemy istniejące nieruchomości, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, pracowników i najemców. Na zarządzanie portfelem nieruchomości Ingka patrzymy strategicznie, z jasnym kierunkiem działania, nastawionym na długofalowy efekt.

CEL STANOWISKA:
Wspieranie procesów Facility Management w obiekcie, poprzez stosowanie wiedzy ogólnej i specjalistycznej z zakresu usług FM, mając na celu optymalizację wartości nieruchomości oraz jej efektywne wykorzystywanie, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz z zasadami panującymi w Ingka Real Estate.
Zapewnienie dostarczania uzgodnionych usług FM w jednostce (jednostkach), aby zapewnić zrównoważone, bezpieczne, czyste i funkcjonalne środowisko dla współpracowników, najemców i klientów.

ZADANIA:
• aktywne zarządzanie usługami FM podczas świadczenia serwisu, aby być zgodnym z zasadami bezpieczeństwa, przepisami prawnymi i wewnętrznymi zasadami Ingka,
• koordynacja działań pracowników Działu Zarządzania Obiektem i zewnętrznych dostawców we współpracy z Kierownika ds. Zarządzania Obiektem,
• zapewnianie wysokiej jakości zarządzania obiektem poprzez monitorowanie serwisów FM, korzystanie z narzędzi FM (np. CAFM), IWAY oraz przeprowadzanie regularnych kontroli,
• współpraca z firmami zewnętrznymi w celu zapewnienia, że usługi FM oraz obowiązki dot. aktywów znajdujących się w nieruchomości/w obiekcie są realizowane zgodnie z przepisami prawa oraz wymaganiami odpowiednich władz,
• uczestnictwo w projektach dotyczących usług FM realizowanych przez dział zarządzania obiektem, a także zarządzanie dokumentacją związaną z tymi projektami.

WYMAGANIA:
• posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu technicznej obsługi budynków (instalacje HVAC: elektrycznej, chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, wodnokanalizacyjne, automatyka, systemy p.poż.),
• znasz system zarządzania budynkiem (BMS),
• posiadasz rozszerzone uprawnienie SEP,
• umiesz analizować pracę urządzeń w celu zmniejszenia zużycia pracy mediów,
• dobrze radzisz sobie w pracy z planami i schematami oraz dokumentacją techniczną i eksploatacyjną budynków,
• potrafisz współpracować z firmami zewnętrznymi,
• potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy, podejmować racjonalne decyzje w sytuacjach stresowych,
• posługujesz się językiem angielskim w stopniu podstawowym.

CHCEMY:
• abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
• abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
• zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
• doceniać Twoje osiągnięcia,
• dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!