Dein Merkzettel ist momentan leer.

Tätigkeiten rund um den Kunden

Sales Generalist kontaktní centrum IKEA Praha Zličín

Praha 5, Czech Republic Verkauf Vollzeit
Standort erkunden

Stellenbeschreibung

Anzeigen-ID: 260940

Veröffentlichungsdatum: 12/10/2024

Proč právě ty?

• Dokážeš se vžít do zákazníka a nabídnout mu vhodné řešení, které uspokojí jeho potřeby bytového zařízení.
• Rád*a telefonuješ a baví tě komunikovat s lidmi.
• Věci řešíš s nadhledem a pozitivním přístupem.
• Počítač je tvůj kamarád, nebojíš se práce s různými interními systémy, excelem a technologiemi umožňjícími virtuální komunikaci.
• Máš výbornou úroveň psaného i mluveného projevu v češtině/slovenštině.
• Máš analytické myšlení- dokážeš rychle vyhodnotit situaci a adekvátně na ni zareagovat.
• Máš předchozí zkušenost s komunikací se zákazníkem, ideálně z customer service.
• Angličtina výhodou

Co tě u nás čeká

• Poskytování kvalitního zákaznického servisu přes telefon a e-mail. Tvým úkolem bude zajistit skvělou zákaznickou zkušenost a budovat důvěru ve značku IKEA.
• Práce s našimi interními systémy, administrativa.
• Práce v týmu, ale také samostatné rozhodování a určování priorit.
• Budeš se soustředit na maximalizování prodejních výsledků.
• Možnost práce z domova po zaučení a při dobrém pracovnímm výkonu.

Co ještě potřebuješ vědět

• Termín nástupu je 1.11.2024.
• Na této pozici nabízíme smlouvu na dobu určitou.
• První kolo pohovorů se koná každý týden ve středu.
• Pracujeme na 10 hodinové směny v čase 8:15-19:00. Obvykle pracujeme 1-2 víkendy v měsíci.
• První měsíc se budeš zaškolovat. Školení probíhá od pondělí do pátku 8:15-17h a je potřebná tvoje 100% osobní účast.
• I po zaškolení budeš mít podporu zkušeného specialisty. Kompletní zaškolení trvá přibližně 4 měsíce. Po této době se můžeme domluvit na práci z domova.
•Můžeš nastoupit na plný úvazek (40h/týden), případně je možnost domluvy na zkráceném úvazku (minimálně ale 30h/týden).

CO TI NAVÍC NABÍZÍME

• Plánování směn na kterém se můžeš podílet a kde dokážeme zohlednit tvé individuální potřeby.
• Nadstandartní příplatky za víkendy 50 % a státní svátky 100 % jsou u nás samozřejmostí.
• 5 týdnů dovolené ročně.
• Příspěvek 10 000 ročně ke mzdě formou poukázek Flexi Pass nebo jako příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění nebo MHD.
• Zdravé tělo, zdravý duch: pro Tebe i Tvé blízké/kamarády můžeš získat MultiSport kartu.
• Stravenkový paušál.
• Zaměstnanecká sleva na nákup v IKEA
• A v neposlední řadě výjimečnou firemní kulturu, stabilitu a podporu v rozvoji a kariérním růstu.