Dein Merkzettel ist momentan leer.

Produktion & Supply Chain

Minőségellenőr

Sopron, Hungary Qualitätsmanagement Vollzeit
Standort erkunden

Stellenbeschreibung

Anzeigen-ID: REF18250P

Veröffentlichungsdatum: 21/05/2024

Company description

Értékvezérelt vállalat vagyunk ahol szenvedélyünk, hogy tökéletes otthont teremtsünk az emberek többsége számára.

Az IKEA Industry, amely az Inter IKEA csoport szerves része, a világ legnagyobb faipari bútorgyártó vállalata. Minden évben több, mint 100 millió darab bútor készít az IKEA ügyfelei számára. Az IKEA Industry 31 termelési egységgel rendelkezik 9 országban, és közel 208 000 munkatársat foglalkoztat.

Soproni egységünk a fából készült konyhafrontok fő szállítója, amely világszerte megtalálható az IKEA áruházakban. A kiváló minőségű keményfa és furnérozott alkatrészek specialistájaként az üzem nem csak konyhai elemeket, hanem különböző tároló rendszereket, valamint étkező- és nappali asztalokat is fejleszt és gyárt. Több, mint 600 munkatársat foglalkoztat a telephelyen elhelyezkedő két üzemében.

Job description
  • Beérkező alapanyagok / Késztermékek ellenőrzése a vonatkozó specifikációk alapján
  • Az ellenőrzések eredményének a dokumentálása és nem megfelelőségek indítása
  • Termelésben felmerülő minőségi problémák kivizsgálása
  • Beszállítói látogatások

Qualification
  • Minimum középszintű végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Csapatszellem
  • Rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Faipari végzettség
  • Minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat

More Information

Ezeket tudjuk nyújtani neked, hogy jól érezd magad:

  • Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munkakör egy biztos hátterű multinacionális cégnél
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Utazási támogatás a kényelmes munkába járáshoz
  • Mozgóbér a teljesítményednek megfelelően
  • Nálunk a biztonság az első – csoportos balesetbiztosítás minden munkatársunknak
  • Olyan csapat, akik befogadnak, készségesen betanítanak
  • Vezetődtől visszajelzés, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
  • Odafigyelés az egészségedre, amit gyümölcsnappal és éves egészségügyi kontrollal támogatunk
  • Pénzjutalom az ötleteidért és a lojalitásodért

Elérhető havi bruttó átlagfizetés 2 műszak esetén 530 000 - 560 000 Ft