Dein Merkzettel ist momentan leer.

Tätigkeiten rund um den Kunden

Casier, Part-Time 6h

Bucharest, Romania Kundenservice & Kasse Teilzeit
Standort erkunden

Stellenbeschreibung

Anzeigen-ID: 260578

Veröffentlichungsdatum: 12/10/2024

What you'll be doing day to day

Casier, IKEA Pallady - contract part-time 6h

Entuziasmul, apropierea și atitudinea pragmatică sunt elementele care stau la baza culturii noastre IKEA. Suntem optimiști și căutăm în permanență modalități noi și mai bune de a ne îndeplini sarcinile. Credem că tu, la fel ca noi, vei progresa atunci când vei întâlni oameni deosebiți, care au un scop comun la IKEA. Oameni modești, care se susțin unii pe alții și care și-au asumat pe deplin angajamentul de a duce mai departe moștenirea și viziunea IKEA și de a crea o viață mai bună pentru cei mai mulți oameni, punând clienții în centrul tuturor activităților lor.

Ce vom aprecia la tine:

• Excelente abilități de comunicare și orientare către client.
• Atitudine pozitivă, asumarea responsabilității.
• Atenție la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite.
• Adaptabilitate, rezistență la stres, efort, rutină și orientare către soluții.
• Disponibilitatea de a lucra în schimburi și în weekend.
• Cunoștințe de limbă engleză nivel mediu și abilități de operare PC nivel mediu.
• Experiența de lucru pe casa de marcat constituie un avantaj.

Your responsibilities

Responsabilitățile tale zilnice:

• Menținerea unui nivel ridicat de satisfacție al clienților.
• Înregistrarea și efectuarea tranzacțiilor de plată în conformitate cu politica companiei IKEA și normele legislative în vigoare.
• Asigurarea că plățile se vor face într-un mod sigur, eficient, corect.
• Respectarea procedurilor interne privind preluarea și returnarea către Casieria Principală a mijloacelor de plată provenite din vânzări (cash, tranzacții PIN) precum și completarea documentelor utilizate în procedurile de lucru.
• Menținerea zonei de lucru aprovizionată și curată.

Together as a team

Noi ne întâlnim cu clienții noștri - în magazinele noastre, online și dincolo de toate acestea. Cunoaștem gama de produse IKEA, piețele locale și nevoile clienților noștri și identificăm permanent modalități noi de stabilire a unor adevărate legături cu clienții noștri, pentru a optimiza vânzările și profiturile. Alături de mii de colegi din jurul lumii, formăm o echipă diversă care lucrează pentru un succes mondial continuu al Conceptului IKEA - un concept care ajută milioane de clienți să creeze o viață mai bună în fiecare zi!