Dein Merkzettel ist momentan leer.

Produktion & Supply Chain

Konyhabútor beépítő asztalos - Budaörs

Budaors, Hungary Logistik Vollzeit
Standort erkunden

Stellenbeschreibung

Anzeigen-ID: 256810

Veröffentlichungsdatum: 05/09/2024

KI VAGY TE

Szeretsz valami szépet létrehozni nap, mint nap.
Szereted a változatos munkát (nincs két egyforma konyha...).
Szakmai tapasztalatod van az asztalosság területén, lehetőleg építőipari vállalatnál vagy kiállítások kivitelezésénél.
Szeretsz tervrajz alapján dolgozni.
Szívesen dolgoznál egy jó csapatban, akik pozitív értékeket képviselnek.
Kreativitásoddal lépsz túl az esetleges nehézségeken.
Magabiztosan kezeled a kézi szerszámgépeket.
Könnyedén szót értesz a megrendelőkkel, és igyekszel teljesíteni kéréseiket.
Precíz, tiszta munkát végzel és maximálisan igényes vagy a végeredményre.
Segítesz, hogy közös munkáink a legmagasabb minőségi elvárásoknak is megfeleljenek.
Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal.

EGY NAP VELÜNK

Elősegíteni az IKEA áruház pozícionálását a hazai piacon: a lakberendezés terén a legnépszerűbb választás legyünk a vásárlók körében.
Tudásoddal és tapasztalatoddal biztosítani a magas minőségű konyhabútor összeszerelést és beépítést a vásárlók otthonában.
Együttműködni a munkatársaiddal annak érdekében, hogy vásárlóink mindig magas minőségű szolgáltatást kapjanak.

EGYÜTT CSAPATKÉNT

Ahol mások lakberendezési termékeket látnak, mi okos megoldásokat látunk, melyek elősegítik a jobb mindennapi életet. Szenvedéllyel, fantáziával és ötletbörzével a színeket, textíliákat és bútorokat olyan inspiráló terekké alakítjuk, melyek lázba hozzák, bevonják és meggyőzik az IKEA látogatókat, hogy ők is meg tudják csinálni!

AMIT KÍNÁLUNK

Stabil munkahely vagyunk, hosszútávú munkalehetőséggel, legális munkáltatói háttérrel.
Előre kiszámítható lesz az időbeosztásod.
Az államilag elrendelt ünnepnapokon felül, december 24.-én és 31.-én sem kell dolgoznod.
Olyan munkatársakkal dolgozhatsz együtt, akik szeretnek itt dolgozni és jó hangulatban telnek a munkanapjaik.
Az alapbér mellé széleskörű juttatásokat, illetve éves cafeteria keretet biztosítunk.
Igényes munkakörülmények között dolgozhatsz és töltheted el a szüneteidet.
Kedvezményes és választékos étkezési lehetőséget biztosítunk az IKEA saját kantinjában + étkezési támogatásban is részesítjük munkatársainkat.
A hétköznapokat saját szervezésű programokkal, eseményekkel, képzésekkel színesítjük.
Az IKEA támogatja és lehetőséget ad a fejlődésre az áruházon és régión belül is.