.لم يتم حفظ أي وظائف

مقابلة وتفهم العملاء

Sprzedawca/Sprzedawczyni w Dziale Łóżek i Materacy (3/4 etatu), IKEA Retail, Poznań

قدم طلب العمل
Poznan, Poland المبيعات Part time
معلومات الموقع

التوصيف الوظيفي

معرّف الوظيفة: 231295

تاريخ النشر: 08/05/2024

Lubisz sprawiać, by nikt nie czuł się gościem w swoim domu? Daj się zaprosić do IKEA i zadbaj o to razem z nami! Do naszego zespołu Sprzedaży szukamy ludzi, którzy lubią pracować z klientami, chętnie uczą się nowych rzeczy i chcą zdobywać wartościowe doświadczenie, które pozwoli im się rozwijać. Tutaj, w sklepie w Poznaniu, masz szansę to robić!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

• zapewnianie klientom profesjonalnej pomocy i doradztwa w zakresie doboru odpowiednich materacy i łóżek, które pozwolą na zdrowy i komfortowy sen,
• udzielanie informacji dotyczących asortymentu i oferowanych w IKEA usług,
• dbanie o prezentację asortymentu i porządek w dziale,
• pracowanie w trybie zmianowym oraz w weekendy.

O TOBIE:

• lubisz pracę z klientem, chcesz dbać o codziennie doskonałe doświadczenia zakupowe klientów,
• posiadasz wiedzę z zakresu higienicznego i zdrowego snu oraz budowy łóżek i materacy, pozwalającą oferować klientom najlepsze dla nich rozwiązania,
• znasz język polski na poziomie komunikatywnym,
• dobrze czujesz się w pracy w zespole,
• masz gotowość do pracy fizycznej i pracy na 3/4 etatu.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

• umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego
• restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,
• 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,
• rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
• kartę Multisport,
• punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,
• darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,
• kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
• dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,
• premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
• prywatny plan emerytalny (PPE),
• ubezpieczenie na życie (NNW),
• Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)
• grafiki przekazywane z miesięcznym wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!